iiyama ProLite/XU2292HSU-B6/21,5"/IPS/FHD/100Hz/0,4ms/Black/3R
Kód: 20801780000A22926Podrobný popis
21.5” IPS technology panel with 100Hz refresh rate*100Hz
*FreeSync™ Technology
*IPS Technology
*Slim Line
*Speakers
Typ obrazovky: IPS Panel Technology
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 21.5"
Rozlišení: 1920 x 1080 @100Hz (2.1 megapixel Full HD)
Rozteč bodu [mm]: 0.248 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 100 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matte finish
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 0.4 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16.7 mln (sRGB: 99%; NTSC: 72%)
Reproduktory: 2 x 2W
Konektory:
*Signal input: HDMI x1/ DisplayPort x1
*USB HUB: x4 (v. 3.2 Gen 1 (5Gbps, DC5V, 900mA))
*HDCP
*Headphone connector
Napájení: internal, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 14 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: 21.5° up; 3.5° down
Barva: matte, black
Rozměry (ŠxVxH mm): 489.5 x 384 x 199.5 mm
Hmotnost [kg]: 3.0 kg
Obsah balení:
*Cables: power, USB, HDMI
*Other: quick start guide, safety guide
TCO Certified: Ano
Záruka: 36 měs.
https://iiyama.com/gl_en/products/prolite-xu2292hsu-b6/
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4948570122561 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 0,4 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 3 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | XU2292HSU-B6 |
| Modelová rada: | iiyama ProLite |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 100 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Povrch displeja: | Matný |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 489,5 x 384 x 199,5 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,248 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie (W): | 14 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D923090518 |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 22" |
| Uhlopriečka presná("): | 21,5 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
