iiyama ProLite/XU2293HS-B6/21,5"/IPS/FHD/100Hz/1ms/Black/3R
Kód: 20801780000A22931Podrobný popis
ProLite XU2293HS-B621.5 ” IPS 3stranný bezokrajový monitor pro nastavení více monitorů
Díky stylovému designu od okraje k okraji je ProLite XU2293HS ideální pro nastavení více monitorů. Technologie panelu IPS nabízí přesnou a konzistentní reprodukci barev se širokými pozorovacími úhly. Vysoké hodnoty kontrastu a jasu znamenají, že monitor poskytne vynikající výkon pro fotografický a webový design.
* Technologie IPS
* 100Hz
* Flicker Free + Blue Light
* ACR
* Reproduktory a sluchátka
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 21,5
Rozlišení: 1920 x 1080 @100Hz (2.1 megapixel Full HD)
Rozteč bodu [mm]: 0.249mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 100Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: s matnou povrchovou úpravou
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 1
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16.7mln (sRGB: 96%; NTSC: 72%)
Reproduktory: 2 x 2W
Konektory:
*Vstupní porty: HDMI x1 (v. 1.4) DisplayPort x1 (v. 1.2)
*HDCP: ano
*Konektor pro sluchátka: ano
Napájení: Interní, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 17W
Stand By režim [W]: 0.5W
Třída energetické náročnosti: D
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
*Úpravy polohy: náklon
*Úhel náklonu: 22° nahoru; 4° dolů
Barva: matná, černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 492 x 359 x 178 mm
Hmotnost [kg]: 2.6kg
Obsah balení:
*Kabely: napájecí, HDMI
*Ostatní: uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti
TCO Certified: Ano
Záruka: 3 Roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4948570124244 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hmotnost (kg): | 2,6 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 300 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | XU2293HS-B6 |
| Modelová rada: | iiyama ProLite |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 100 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Povrch displeja: | Matný |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 492 x 359 x 178 mm |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,249 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie (W): | 17 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D922120329 |
| Třída energetické účinnosti: | D |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 22" |
| Uhlopriečka presná("): | 21,5 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
