iiyama ProLite/XUB2395WSU-B5/22,5"/IPS/1920x1200/75Hz/4ms/Black/3R
Kód: 20801780000A229W5Podrobný popis
22.5” 1920 x 1200 monitor featuring IPS panel technology and a height adjustable stand*IPS
*HAS (150 mm) + PIVOT
*Flicker free + Blue light
*Reproduktory a sluchátka
*ACR
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 22.5"
Rozlišení: 1920 x 1200 (2.3 megapixel WUXGA)
Rozteč bodu [mm]: 0.254 x 0.248 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 75 Hz
Poměr stran: 16:10
Povrch displeje: s matnou povrchovou úpravou
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 4 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 16.7 mln (sRGB: 99%, NTSC: 72%)
Reproduktory: 2 x 2 W
Konektory:
*Vstupní porty: VGA x1 (max. 1920 x 1200 @60Hz)/ HDMI x1 (max. 1920 x 1200 @60Hz)
*DisplayPort: x1 (max. 1920 x 1200 @75Hz)
*USB HUB: x2 (v. 2.0 (DC5V, 500mA))
*HDCP: ano
*Konektor pro sluchátka: ano
Napájení: interní, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 24 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: výška, swivel, náklon, Pivot (rotace na obě strany)
Barva: matná, černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 499 x 353 (503.5) x 209.5 mm
Hmotnost [kg]: 4.5 kg
Obsah balení:
*Kabely: napájecí, USB, DP
*Ostatní: uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti
TCO Certified: Ano
Záruka: 36 měs.
https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-xub2395wsu-b5/
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4948570121458 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:10 |
| FreeSync: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 4,5 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | XUB2395WSU-B5 |
| Modelová rada: | iiyama ProLite |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 75 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Povrch displeja: | Matný |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1200 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 499 x 353 x 209,5 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,254 x 0,248 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie (W): | 24 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D923110558 |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 23" |
| Uhlopriečka presná("): | 22,5 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
