iiyama ProLite/XUB2492QSU-B1/23,8"/IPS/QHD/100Hz/0,5ms/Black/3R
Kód: 20801780000C24XUB7Podrobný popis
24” WQHD IPS technology panel with USB hub, 100Hz refresh rate and height adjustable stand*Technologie IPS
*WQHD
*100Hz
*HAS (150mm) + PIVOT
*Flicker free + Blue light
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 23.8", 60.5 cm
Rozlišení: 2560 x 1440 @100Hz (3.7 megapixel WQHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.206
Obnovovací frekvence [Hz]: 100
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: s matnou povrchovou úpravou
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 0,5 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 16.7 mln (sRGB: 99%; NTSC: 72%)
Reproduktory: 2 x 2W
Konektory:
*Vstupní porty: HDMI x1/ DisplayPort x1
*USB HUB: x3 (x3 (2x v3.2 Gen1 (5Gbps, 4,5W) 1x Type C (5Gbs, 15W)))
*HDCP: ano
*Konektor pro sluchátka: ano
Napájení: interní, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 25 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: 23° nahoru; 5° dolů
Barva: černá
Rozměry (ŠxVxH mm): 540 x 358 (508) x 209.5 mm
Hmotnost [kg]: 5.9 kg
Obsah balení:
*Kabely: napájecí, USB, HDMI, DP
*Ostatní: uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti
Záruka: 36 měs.
https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-xub2492qsu-b1/
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4948570123179 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 0,5 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 5,9 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 300 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | XUB2492QSU-B1 |
| Modelová rada: | iiyama ProLite |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 100 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Povrch displeja: | Matný |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | QHD |
| Rozlíšenie (šxv): | 2560x1440 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 540 x 358 x 209,5 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,206 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie (W): | 25 |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 24" |
| Uhlopriečka presná("): | 23,8 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
