iiyama ProLite/XUB2493HS-B6/23,8"/IPS/FHD/100Hz/0,5ms/Black/3R
Kód: 20801780000B24XBU4Podrobný popis
24” IPS 3-side borderless monitor with height adjustable stand*IPS Technology
*HAS (150 mm) + PIVOT
*100 Hz
*Flicker-free + Blue light
*Speakers and headphones
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 23.8", 60.5 cm
Rozlišení: 1920 x 1080 @100Hz (2.1 megapixel Full HD)
Rozteč bodu [mm]: 0.275 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 100 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: matte finish
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1300:1
Odezva [ms]: 0.5 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 16.7 mln (sRGB: 96%; NTSC: 72%)
Reproduktory: 2 x 2 W
Konektory:
*Signal input: HDMI x1/ DisplayPort x1
*HDCP
*Headphone connector
Napájení: internal, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 16 W
Stand By režim [W]: 0,5 W
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
*Height adjustment: 150 mm
*Rotation (PIVOT function): 90°
*Swivel stand: 90°; 45° left; 45° right
*Tilt angle: 23° up; 5° down
Barva: matte, black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 539.5 x 343 (493) x 209,5 mm
Hmotnost [kg]: 5.1 kg
Obsah balení:
*Cables: power, HDMI
*Other: quick start guide, safety guide
TCO Certified: Ano
Záruka: 36 měs.
https://iiyama.com/gb_en/products/prolite-xub2493hs-b6/
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4948570123841 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 0,5 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | 5,1 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1300:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | XUB2493HS-B6 |
| Modelová rada: | iiyama ProLite |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 100 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Povrch displeja: | Matný |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 539,5 x 343 (493) x 209,5 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,275 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie (W): | 16 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D923120577 |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 24" |
| Uhlopriečka presná("): | 23,8 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
