iiyama ProLite/XUB2595WSU-B5/25"/IPS/1920x1200/75Hz/4ms/Black/3R
Kód: 20801780000C25XUB1Podrobný popis
25” 1920 x 1200 monitor featuring IPS panel and a height adjustable stand*IPS
*HAS (150mm) + Pivot (rotation both sides)
*Flicker-free + Blue light
*Speakers and headphones
*ACR
Typ obrazovky: IPS LED
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 25", 63.36 cm
Rozlišení: 1920 x 1200 (2.3 megapixel WUXGA)
Rozteč bodu [mm]: 0.279 x 0.282
Obnovovací frekvence [Hz]: 75 Hz
Poměr stran: 16:10
Povrch displeje: matte finish
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 4 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 16.7 mln
Reproduktory: 2 x 2W
Konektory:
Signal input:
VGA x1 (max. 1920 x 1200 @60Hz)
HDMI x1 (max. 1920 x 1200 @60Hz)
DisplayPort x1 (max. 1920 x 1200 @75Hz)
USB HUB: x2 (v.2.0)
HDCP
Headphone connector
Napájení: internal/ AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 28 W typical
Stand By režim [W]: 0.5 W
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: height, swivel, tilt, pivot (rotation both sides)
*Height adjustment: 150mm
*Rotation (PIVOT function): 90°
*Swivel stand: 90°; 45° left; 45° right
*Tilt angle: 23° up; 5° down
Barva: matte, black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 546.5 x 376.5 (526.5) x 209.5 mm
Hmotnost [kg]: 5kg
Obsah balení:
*Cables: power, USB, HDMI, DP
*Other: quick start guide, safety guide
TCO Certified: Yes
Záruka: 36 měs.
https://iiyama.com/gl_en/products/prolite-xub2595wsu-b5/
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4948570121465 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:10 |
| FreeSync: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 5 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 300 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | XUB2595WSU-B5 |
| Modelová rada: | iiyama ProLite |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 75 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Povrch displeja: | Matný |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1200 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 546,5 x 376,5 (526,5) x 209,5 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,279 x 0,282 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie (W): | 28 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D923070465 |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Uhlopriečka presná("): | 25 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
