Lenovo ThinkBook/14 G7 ARP/R5-7535HS/14"/WUXGA/16GB/512GB SSD/AMD int/W11P/Gray/3R
Kód: LNN21MV0018CKPodrobný popis
Lenovo ThinkBook 14 G7 ARP
Operační systém:Windows® 11 Pro, česky / slovensky / anglicky
Procesor: AMD Ryzen 5 7535HS (6 jader, 12 vláken, 3,3/4,55 GHz, 16 MB cache)
Paměť:1x 16GB SO-DIMM DDR5-4800
Počet slotů (celkem/volných):(2/1)
Maximální velikost:64GB DDR5-4800
Pevný disk:512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku:Dva sloty M.2 2280 PCIe® 4.0 x4
Optická mechanika:ne
Čtečka paměťových karet:ano
Displej:14" WUXGA (1920x1200) IPS 300nitů Antireflexní, 45% NTSC
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 660M
Audio: kodek Realtek® ALC3287; Stereo reproduktory, 2W x 2, Dolby Audio™; mikrofon 2x, pole
Web kamera:FHD 1080p + IR Hybrid s privátní krytkou
Polohovací zařízení:TouchPad
Podsvícená klávesnice:ano
Numerická klávesnice:ne
Čtečka otisků prstů:ano
Síť:Ethernet (100/1000 M)
Bezdrátová komunikace:WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3)
Konektory USB:
* 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
* 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Vždy zapnuto
* 1x USB-C® (USB 10 Gbps / USB 3.2 Gen 2), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4
* 1x USB-C® (USB4® 40 Gb/s), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4
Další konektory:
* 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm)
* 1x čtečka SD karet
* 1x RJ-45
Zabezpečení:
* Bezpečnostní čip Firmware TPM 2.0 Enabled
* Fyzický zámek Kensington® Nano Security Slot™, 2,5 x 6 mm
* IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje)
Baterie:Integrovaná 45Wh
Napájení:65W USB-C® (3-pin)
Barva:šedá (Arctic Grey)
Materiál:Hliník
Rozměry (ŠxHxV):313,5 x 224 x 16,9 mm
Hmotnost:cca 1,38 kg
Záruka:3 roky
Odkaz na stránku výrobce:https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkBook_14_G7_ARP?M=21MV0018CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | AMD Ryzen 5 |
|---|---|
| EAN: | 198153148059 |
| Barva: | Šedá |
| Baterie - kapacita (Wh): | 45 |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Čítačka kariet: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ano |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Disk - kapacita eMMC (GB): | Ne |
| Disk - kapacita HDD (GB): | Ne |
| Disk - kapacita SSD (GB): | 512GB SSD |
| Disk - kapacita UFS (GB): | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas (nits): | 300 |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | Antireflexní |
| Displej - uhlopriečka [palce]: | 14 |
| Displej - veľkosť: | 14" - 14,9" |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 7000 |
| Gigabit ethernet: | Ano |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Hloubka (mm): | 224 |
| Hmotnost: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,38 |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Materiál notebooku: | Hliník |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,55 |
| Model notebooku: | 14 G7 ARP |
| Modelová rada: | Lenovo ThinkBook |
| Modelová rada GPU: | AMD Radeon 660M Graphics |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Numerická klávesnica: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | bez optické mechaniky |
| Pamäť - maximálna veľkosť: | 64 GB |
| Pamäť - počet volných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť: | 4800 MHz |
| Pamäť - veľkosť (GB): | 16GB |
| Pamäť- počet slotov celkom: | 2 |
| Panel - typ: | IPS |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvietenie klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Přesný model CPU: | R5-7535HS |
| Rozlíšenie webkamery: | 1080p |
| Rozmer pamäte: | SODIMM |
| Sériový port: | Ne |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Šířka (mm): | 313,5 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | N924040459 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 1 ks |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ baterie: | Li-Pol (Lithium-polymerová) |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 |
| Typ notebooku: | Pracovní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| USB 2.0 (počet): | 0 ks |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 ks |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 ks |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Vstup mikrofon: | Ano |
| Výdrž na baterie (hod.): | 6 - 8 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 W |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výstup DisplayPort: | Ne |
| Výstup DVI: | Ne |
| Výstup HDMI: | Ano |
| Výstup mini DisplayPort: | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI: | Ne |
| Výstup sluchátka: | Ano |
| Výstup VGA: | Ne |
| Výška (mm): | 16,9 |
| Webová kamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,3 |
| Záruka notebooku: | 3R |
| Zdroj: | 65 W |
| Značka: | Lenovo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
