Lenovo ThinkCentre/Tiny-In-One 22 Gen 5/21,5"/IPS/FHD/60Hz/6ms/Black/3R
Kód: LNM12N8GAT1EUPodrobný popis
ThinkCentre Tiny-In-One 22 Gen 5*Integrated Microphone
*Tiny Support
*KVM Switch
*Natural Low Blue Light
*Lenovo® ThinkColour (Lenovo Display Control Center) Support
Typ obrazovky: In-Plane Switching
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 21.5"
Rozlišení: 1920 x 1080
Rozteč bodu [mm]: 0.248
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 16.7 Million
Reproduktory: 3W x 2
Konektory:
*USB Port: 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-B 3.2 Gen 1 (USB upstream)
*Video Connector: 1x DP 1.2, 1x HDMI® 1.4
Napájení: Power Adapter: 90 W
Spotřeba [W]: 13.4 W
Montáž na zeď: Supports VESA mount 100 mm
Naklápění monitoru: Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 512.3 x 489.3 x 207.6 mm
Hmotnost [kg]: 5.5 kg
TCO Certified: Ano
Záruka: 36 měs.
https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkCentre_Tiny_In_One_22_Gen_5?M=12N8GAT1EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 196804375465 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 6 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hmotnost (kg): | 5,5 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | Tiny-In-One 22 Gen 5 |
| Modelová rada: | Lenovo ThinkCentre |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Povrch displeja: | Matný |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 512,3 x 489,3 x 207,6 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,248 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie (W): | 13 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D923030388 |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 22" |
| Uhlopriečka presná("): | 21,5 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 6 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ano |
| Záruka: | 3 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
