LG/75XS4G/75"/IPS/4K UHD/60Hz/8ms/Black/5R
Kód: 208027007807Podrobný popis
Window Facing Display*Built-in Wi-Fi & Bluetooth
* webOS
* Web Monitoring (Control Manager)
* 24 / 7
Typ obrazovky: IPS, M+ (WRGB)
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 75"
Rozlišení: 3,840 x 2,160 (UHD)
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: (Haze) 3%
Jas [cd/m2]: 4,000 nit (Typ.), 3,200 nit (Min.)
Kontrast: 1,200:1 (Typ.)
Odezva [ms]: 8ms (G to G)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 x 178
Počet barev: 1.07 M
Konektory:
*Input: HDMI (2), HDCP2.2 / 1.4, DP (1), HDCP2.2 / 1.3, USB2.0 Type A (1)
*Output: DP Out (1), Input DP/HDMI
*External Control: RS232C In/Out, RJ45 In/Out, IR In
Napájení: vestavěné, AC 100-240V~, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 750 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Montáž na zeď: 600 x 400
Orientace: Portrait / Landscape
Barva: černá
Rozměry (ŠxVxH mm): 1,679.2 x 957.6 x 104 mm
Hmotnost [kg]: 39.6 kg
Záruka: 36 měs.
https://www.lg-informationdisplay.com/product/digital-signage/high-brightness/window-facing/75XS4G
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 8806091087324 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Doba provozu: | 24/7 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 2 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hmotnost (kg): | 39,6 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 25,1 do 45 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 4000 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 1001 a více |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1200:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 75XS4G |
| Modelová rada: | LG |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Rozlíšenie (šxv): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 1679.2 x 957,6 x 104 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 600 x 400 mm |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 750 |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 66" - 75" |
| Uhlopriečka presná("): | 75 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 5 let |
| Zdroj: | Interní |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
