MSI Cyborg/15 A13VE/i5-13420H/15,6"/FHD/16GB/1TB SSD/RTX 4050/W11H/Black/2R
Kód: 18820393Podrobný popis
MSI Cyborg 15 A13VE-1455CZ
* exkluzivní systém chlazení Cooler Boost
* zvýrazněné klávesy WASD
* průsvitný plast
* PC Game Pass na měsíc zdarma
Operační systém:Windows 11 Home
Procesor: Intel Core i5-13420H (8 jader - 4P + 4E, 12 vláken, P-core 2,1/4,6 GHz, E-core 1,5/3,4 GHz, 12 MB cache)
Paměť:2x 8GB DDR5-5200
Počet slotů (celkem/volných):dva sloty DDR5-5600 (2/0)
Maximální velikost:64GB
Pevný disk:1TB M.2-2280 NVMe SSD PCIe Gen4
Úložiště:1x M.2 SSD (NVMe PCIe Gen4)
Optická mechanika:ne
Čtečka paměťových karet:ne
Displej:15,6" FHD (1920x1080), 144Hz, IPS, antireflexní
Grafická karta:NVIDIA® GeForce RTX™ 4050, 6GB GDDR6
Audio: 2x 2W; mikrofon
Web kamera:HD (30fps@720p)
Polohovací zařízení:TouchPad
Podsvícená klávesnice:modře
Numerická klávesnice:ano
Čtečka otisků prstů:ne
Síť:GbE, RTL8111H-VB-CG
Bezdrátová komunikace:WLAN + Bluetooth (802.11 ax Wi-Fi 6E + Bluetooth v5.3)
Porty USB:
* 1x USB-C (USB3.2 Gen1/DP)
* 2x USB-A (USB3.2 Gen1)
Ostatní porty:
* 1x HDMI™ 2.1 (4K@60Hz)
* 1x RJ45
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x napájecí konektor
* 1x bezpečnostní slot Kensington
Zabezpečení:firmware Trusted Platform Module (fTPM) 2.0
Baterie:3 článková, 53,5Wh
Napájení:120W
Barva:černá (Translucent Black)
Materiál:plast + kov
Rozměry:359,36x250,34x21,95-22,9mm
Hmotnost:1,98kg
Záruka:2 roky
Odkaz na stránku výrobce:https://www.msi.com/Laptop/Cyborg-15-A13VX/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné notebooky Intel |
|---|---|
| EAN: | 4711377248723 |
| Barva: | Černá |
| Baterie - články: | 3 články |
| Baterie - kapacita (Wh): | 53,5 |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čítačka kariet: | Ne |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Datový modul: | Ne |
| Disk - kapacita eMMC (GB): | Ne |
| Disk - kapacita HDD (GB): | Ne |
| Disk - kapacita SSD (GB): | 1TB SSD |
| Disk - kapacita UFS (GB): | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - rozlíšenie: | 1920x1080 |
| Displej - typ: | Antireflexní |
| Displej - uhlopriečka [palce]: | 15,6 |
| Displej - veľkosť: | 15,6" |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Express card: | Ne |
| Generácia/rada CPU: | Intel 13. generace |
| Gigabit ethernet: | Ano |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka (mm): | 22,9 |
| Hmotnost: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,89 |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,6 |
| Model notebooku: | 15 A13VE |
| Modelová rada: | MSI Cyborg |
| Modelová rada GPU: | NVIDIA GeForce RTX 4050 6 GB |
| NFC: | Ne |
| Numerická klávesnica: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 144 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | bez optické mechaniky |
| Pamäť - maximálna veľkosť: | 64 GB |
| Pamäť - počet volných slotov: | 0 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5200 MHz |
| Pamäť - veľkosť (GB): | 16GB |
| Pamäť- počet slotov celkom: | 2 |
| Panel - typ: | IPS |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Podsvietenie klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Power Delivery - USB-C: | Ne |
| Přesný model CPU: | i5-13420H |
| Rozlíšenie webkamery: | 720p |
| Sériový port: | Ne |
| Šířka (mm): | 359,36 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 ks |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Typ notebooku: | Herní notebook |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| USB 2.0 (počet): | 0 ks |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 ks |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| USB 3.x Type-C (počet): | 1 ks |
| Veľkosť pamäte VGA: | 6 GB |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Vstup mikrofon: | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 120 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výstup DisplayPort: | Ne |
| Výstup DVI: | Ne |
| Výstup HDMI: | Ano |
| Výstup mini DisplayPort: | Ne |
| Výstup mini/micro HDMI: | Ne |
| Výstup sluchátka: | Ano |
| Výstup VGA: | Ne |
| Výška (mm): | 250,34 |
| Webová kamera: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| WiDi: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,1 |
| Záruka baterie: | 12 měsíců |
| Záruka notebooku: | 2R |
| Zdroj: | Externí |
| Značka: | MSI |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
