MSI MAG/341CQP/34"/QD-OLED/3440x1440/175Hz/0,03ms/Black/3R
Kód: 20800391Podrobný popis
*Next-Gen QD-OLED Panel*QD Premium Color
*Incredible HDR visual
*Gaming Intelligence App
*MSI OLED Care 2.0
*KVM
*Console Mode
* 1800R
Typ obrazovky: QD-OLED
Úhlopříčka [palce]: 34"
Rozlišení: 3440 x 1440 (UWQHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.2315
Obnovovací frekvence [Hz]: 175 Hz
Poměr stran: 21:9
Povrch displeje: Anti-Reflection
Jas [cd/m2]: 250 (SDR)/ 1000 (HDR)
Kontrast: 1500000:1
Odezva [ms]: 0.03 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°(H) / 178°(V)
Počet barev: 1.07B, 10 bits
Konektory:
VIDEO PORTS
*1x Display Port (1.4a)
*2x HDMITM (2.1)
*1x Type-C (DP alt.) w/ PD 15W charging
USB PORTS
*2x USB 2.0 Type-A
*1x USB 2.0 Type-B
AUDIO PORTS
*1x Earphone out
Napájení: 100~240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 50
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
*ADJUSTMENT (TILT): -5° ~ 20°
*ADJUSTMENT (SWIVEL): 30° ~ 30°
*ADJUSTMENT (HEIGHT): 0 ~ 100 mm
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 812 x 427 x 318 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 812 x 361 x 130 mm
Hmotnost [kg]: 6.67 kg
Záruka: 36 měs.
https://www.msi.com/Monitor/MAG-341CQP-QD-OLED/Overview
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4711377135702 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 0,03 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Panorama - 21:9 |
| HDR: | HDR |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 6,67 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Kontrast (statický): | 1 500 000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 341CQP |
| Modelová rada: | MSI MAG |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 175 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie - štandard: | UW-QHD |
| Rozlíšenie (šxv): | 3440x1440 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 812 x 361 x 130 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,2315 |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Spotřeba energie (W): | 50 |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | QD-OLED |
| Uhlopriečka: | 33" - 40" |
| Uhlopriečka presná("): | 34 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery (W): | 15 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
