MSI MPG/271QRX/26,5"/QD-OLED/QHD/360Hz/0,03ms/Black/2R
Kód: 20800397Podrobný popis
Vizualizujte své vítězství s herním monitorem MPG 271QRX QD-OLED. Může se pochlubit QD-OLED panelem nové generace s rozlišením 2560 x 1440 (WQHD), obnovovací frekvencí 360 Hz a rychlou dobou odezvy 0,03 ms (GtG). Certifikace VESA pro ClearMR 13000 a DisplayHDR True Black 400 zajišťuje výjimečně živý obraz a zmírňuje rozmazání pohybu. Pro konzolové hráče poskytuje MPG 271QRX QD-OLED porty HDMI 2.1 s šířkou pásma 48 Gb/s, podporou 120 Hz, VRR a ALLM.*Adaptive-Sync
*DisplayHDR True Black 400
Typ obrazovky: QD-OLED
Úhlopříčka [palce]: 26,5"
Rozlišení: 2560 x 1440 (WQHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.2292
Obnovovací frekvence [Hz]: 360 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-Reflection
Jas [cd/m2]: 250 (Typ.)
Kontrast: 1500000:1 (Typ.)
Odezva [ms]: 0.03 ms (GtG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° (H) / 178° (V)
Počet barev: 1.07B, 10 bits
Konektory:
VIDEO PORTS
*1 x DisplayPort (1.4a)
*2 x HDMI™ (2.1)
*1 x Type-c (DP alt.) w/PD 90W
USB PORTS
*2 x USB 2.0 Type-A
*1 x USB 2.0 Type-B
AUDIO PORTS
* 1 x Headphone-out
Napájení: 100~240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 33
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
*ADJUSTMENT (TILT): -5° ~ 15°
*ADJUSTMENT (SWIVEL): -30° ~ 30°
*ADJUSTMENT (PIVOT): -90° ~ 90°
*ADJUSTMENT (HEIGHT): 0 ~ 110 mm
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 610 x 422 x 242 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 610 x 356 x 69 mm
Hmotnost [kg]: 8.3
Záruka: 24 měs.
https://www.msi.com/Monitor/MPG-271QRX-QD-OLED/Overview
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4711377157759 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 0,03 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 8,3 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Kontrast (statický): | 1 500 000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 271QRX |
| Modelová rada: | MSI MPG |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 360 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie - štandard: | QHD |
| Rozlíšenie (šxv): | 2560x1440 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 610 x 356 x 69 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,2292 |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Spotřeba energie (W): | 33 |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | QD-OLED |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Uhlopriečka presná("): | 26,5 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery (W): | 90 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 2 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
