MSI MPG/341CQPX/34,18"/QD-OLED/3440x1440/240Hz/0,03ms/Black/3R
Kód: 20800423Podrobný popis
MSI MPG 341CQPX QD-OLEDVizualizujte své vítězství s herním monitorem MPG 341CQPX QD-OLED. Může se pochlubit zakřiveným panelem QD-OLED s rozlišením 3440 x 1440 1800R, obnovovací frekvencí 240 Hz a rychlou dobou odezvy 0,03 ms. Certifikace VESA pro ClearMR 13000 a DisplayHDR True Black 400 zajišťuje výjimečně živý obraz a zmírňuje rozmazání pohybu. OLED Care 2.0 snižuje riziko vypálení OLED. Pro konzolové hráče poskytuje MPG 341CQPX QD-OLED porty HDMI 2.1 s šířkou pásma 48 Gb/s, podporou 120 Hz, VRR a ALLM.
Velikost displeje:34,18" (86,82cm)
Zakřivení:1800R
Typ panelu:QD-OLED
Rozlišení:3440 x 1440 pix (UWQHD)
Velikost bodů:0,2315
Poměr stran:21:9
Povrch displeje:Antireflexní
Zobrazení barev:1,07 mld. (10 bitů)
Jas:SDR - 250 nitů; HDR - 450 nitů (typický); HDR - 1000 nitů (vrcholný)
Kontrastní poměr:1500000:1
Frekvence signálu:30~390 kHz(H) / 48~240 Hz(V)
Aktivovaný obsah:48~240Hz
Obnovovací frekvence:240Hz
Doba odezvy:0,03ms
Úhel sledování:178°/178°
Video porty:
*1x Display Port 1.4a
*2x HDMI™ 2.1 (UWQHD@240Hz)
*1x USB 2.0 Type-C (DP alt.) s 98W PD
USB porty:
*2x USB 2.0 Type-A
*1x USB 2.0 Type-B
Audio porty:
*1x výstup pro sluchátka
Napájení:100~240V, 50/60Hz
Náklon:-5° ~ 20°
Otáčení:-30° ~ 30°
Nastavení výšky:0 ~ 100 mm
Rozměry:812 x 318 x 427 mm (se stojanem); 812 x 130 x 361 mm (bez stojanu)
*Funkce PIP/PBP
*Standard VESA
Záruka:3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4711377191302 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 0,03 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Panorama - 21:9 |
| FreeSync: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| HDR: | HDR |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 8,8 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 1000 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 501 - 1000 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Kontrast (statický): | 1 500 000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 341CQPX |
| Modelová rada: | MSI MPG |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| Povrch displeja: | Matný |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie - štandard: | UW-QHD |
| Rozlíšenie (šxv): | 3440x1440 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 812x318x427 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,2315 |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | QD-OLED |
| Uhlopriečka: | 33" - 40" |
| Uhlopriečka presná("): | 34,18 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery (W): | 98 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
