MSI/PRO MP341CQ/34"/VA/3440x1440/100Hz/1ms/Black/2R
Kód: 20800338Podrobný popis
*Anti-Flicker Technology* Less Blue Light Technology
* Built-in Speakers
* HDR Ready
* 1500R
*FreeSync
*KENSINGTON LOCK
Typ obrazovky: VA
Úhlopříčka [palce]: 34"
Rozlišení: 3440 x 1440 (UWQHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.23175
Obnovovací frekvence [Hz]: 100 Hz
Poměr stran: 21:9
Jas [cd/m2]: 300
Povrch displeje: Anti-glare
Kontrast: 3000:1
Odezva [ms]: 4 ms (GTG Min.) / 1 ms MPRT
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1.07 M
Reproduktory: 2 x 2 W
Konektory:
VIDEO PORTS
*2x HDMI (2.0b)
*1x DP (1.2a)
AUDIO PORTS
*1x Headphone-out
Napájení: Internal Power, 100~240V, 50~60Hz
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: -3.5° ~ 21.5°
Barva: Černá
Rozměry (ŠxVxH mm): 809.3 x 469.5 x 237.0 mm
Hmotnost [kg]: 7.7 kg / 10.3 kg
Záruka: 24 měs.
https://www.msi.com/Business-Productivity-Monitor/PRO-MP341CQ/Specification
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4719072960964 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Panorama - 21:9 |
| FreeSync: | Ano |
| HDR: | HDR |
| Hmotnost (kg): | 7,7 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 300 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 3000:1 |
| Model: | MP341CQ |
| Modelová rada: | MSI Pro |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 100 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | UW-QHD |
| Rozlíšenie (šxv): | 3440x1440 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 809,3 x 469,5 x 237 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,23175 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Uhlopriečka: | 33" - 40" |
| Uhlopriečka presná("): | 34 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 2 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
