PATRIOT Burst Elite/480GB/SSD/2.5"/SATA/3R
Kód: 20505063Podrobný popis
Model: Patriot Burst EliteKapacita: 480 GB
Typ disku: 2,5 SSD
Rychlost čtení: 450 MB/s
Rychlost zápisu: 320 MB/S
Rozhraní: SATA III 6Gb/s
MTBF: 2,000,000 h
Rozměry: 69,9x7x100 mm (ŠxVxH)
Hmotnost: 46g
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD disky SATA |
|---|---|
| EAN: | 814914027752 |
| Barva: | Bez barvy |
| Kapacita disku (GB, TB): | 280 - 512 GB |
| Kapacita presná (GB): | 480GB |
| Modelová rada: | PATRIOT Burst Elite |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky (rpm): | Bez otáček |
| Paměťové čipy: | QLC |
| Prevedenie disku: | interní |
| Rozhraní IDE: | Ne |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Rozhraní mini PCI-e: | Ne |
| Rozhraní PCI-e: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ano |
| Rozhraní Thunderbolt: | Ne |
| Rozmer disku: | 2.5" |
| Rýchlosť čítania (MB/s): | 450 |
| Rychlost SATA: | SATA III/600 |
| Rýchlosť zápisu (MB/s): | 320 |
| Typ úložiska: | SSD |
| Vhodný pro:: | PC / Notebooky |
| Záruka (let): | 3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
