PATRIOT P210/512GB/SSD/2.5"/SATA/3R
Kód: 20505056Podrobný popis
Model: Patriot P210 SSD 512GB SATA 3 , 2.5"Kapacita: 512 GB
Typ disku: SSD (2,5")
Rozhraní: SATA 3
Přenosová rychlost: 520/430 MB/s (čtení/zápis)
Provozní teplota: 0 až 70°C
Rozměry: 100 x 69,6 x 7 mm
Hmotnost: 46 g
Podporované OS: Windows 7/8.0/8.1/10
Záruka: 36 měsíců
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD disky SATA |
|---|---|
| EAN: | 814914026816 |
| Barva: | Bez barvy |
| Kapacita disku (GB, TB): | 280 - 512 GB |
| Kapacita presná (GB): | 512GB |
| Modelová rada: | PATRIOT P210 |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky (rpm): | Bez otáček |
| Prevedenie disku: | interní |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ano |
| Rozmer disku: | 2.5" |
| Rýchlosť čítania (MB/s): | 520 |
| Rychlost SATA: | SATA III/600 |
| Rýchlosť zápisu (MB/s): | 430 |
| Typ úložiska: | SSD |
| Vhodný pro:: | PC / Notebooky |
| Záruka (let): | 3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
