Philips/24E1N1100A/23,8"/IPS/FHD/100Hz/1ms/Black/3R
Kód: 20842199335Podrobný popis
Vychutnejte si produktivitu ve Full HD. Monitor je vybaven hlavními funkcemi pro pracoviště, jako je režim LowBlue, který chrání oči, IPS LED technologie širokoúhlého zobrazení pro vysoce kvalitní obraz a 1ms MPRT pro ostrý obraz.*Řada 1000
*24 (23,8"/60,5 cm úhlopř.)
*1920 x 1080 (Full HD)
*Technologie sRGB
*Bez blikání
*Režim LowBlue
*EasyRead
*Adaptive sync
Typ obrazovky: Technologie IPS
Podsvícení: Systém W-LED
Úhlopříčka [palce]: 23,8"
Rozlišení: 1920 x 1080 při 100 Hz
Rozteč bodu [mm]: 0,2745
Obnovovací frekvence [Hz]: 100 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1300:1
Odezva [ms]: 4 ms (šedá-šedá), MPRT: 1 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 (H) / 178 (V)
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 2 W x 2
Konektory:
*Vstup signálu: VGA x 1, HDMI 1.4 x 1
*Vstup synchronizace: Samostatná synchronizace
*Vstup/výstup audia: Výstup audio/ Audio-in
*Připojení HDCP: HDCP 1.4 (HDMI)
Napájení: Externí, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 14,5 W (typ.)
Stand By režim [W]: 0,5 W (typ.)
Třída energetické náročnosti: D
Montáž na zeď: VESA (100 x 100 mm)
Naklápění monitoru: -5/20 stupeň
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 542 x 417 x 180 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 542 x 316 x 45 mm
Hmotnost [kg]: 2,57 kg/ 2,92 kg
Obsah balení:
*Kabely: Kabel HDMI, napájecí kabel
*Monitor se stojanem: Ano
*Uživatelská dokumentace: Ano
Záruka: 36 měs.
https://www.philips.cz/c-p/24E1N1100A_00/monitor-full-hd-lcd-monitor
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 8712581804244 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 0 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | 2,92 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1300:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 24E1N1100A/00 |
| Modelová rada: | Philips |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 100 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Povrch displeja: | Matný |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 542 x 417 x 180 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,2745 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie (W): | 15 |
| Třída energetické účinnosti: | D |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 24" |
| Uhlopriečka presná("): | 23,8 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Externí |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
