Philips/271V8AW/00/27"/IPS/FHD/75Hz/4ms/White/3R
Kód: 20842202739Podrobný popis
Živý a ostrý obraz bez hranicMonitor Philips řady V se širokým pozorovacím úhlem nabízí sledování obsahu bez hranic, vysokou kvalitu a základní funkce. Technologie Adaptive-Sync zajišťuje plynulé zobrazení videa a vaše oči chrání antireflexní úprava, režim LowBlue a technologie Flicker-free.
*Bez blikání
*Režim LowBlue
*EasyRead
*Technologie sRGB
Typ obrazovky: Technologie IPS
Podsvícení: Systém W-LED
Úhlopříčka [palce]: 27"
Rozlišení: 1 920 x 1 080 při 75 Hz
Rozteč bodu [mm]: 0,311 x 0,311 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 75 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 4 ms (GtG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 2 x 2 W
Konektory:
Vstup signálu:
*VGA (analogový)
*HDMI (digitální, HDCP)
Vstup synchronizace
*Samostatná synchronizace
*Funkce Sync on Green
Vstup/výstup audia
*Výstup audio
*Vstup pro audio z PC
Připojení HDCP
*HDCP 1.4 (HDMI)
Vstup signálu
*VGA (Analog), HDMI 1.4
Napájení: Vestavěné, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 35,39 W (typ.)
Stand By režim [W]: 0,5 W (typ.)
Montáž na zeď: VESA (100 x 100 mm)
Naklápění monitoru: -5/20 stupeň
Barva: Bílá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 613 x 456 x 231 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 613 x 363 x 50 mm
Hmotnost [kg]: 3,28 kg/ 3,74 kg
Obsah balení:
*Kabely: Kabel HDMI, napájecí kabel
*Monitor se stojanem: Ano
*Uživatelská dokumentace: Ano
Záruka: 36 měs.
https://www.philips.cz/c-p/271V8AW_00/lcd-monitor
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 8712581804398 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Bílá |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 0 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | 3,28 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 271V8AW/00 |
| Modelová rada: | Philips |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 75 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Povrch displeja: | Matný |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 613 x 363 x 50 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,311 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie (W): | 35 |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Uhlopriečka presná("): | 27 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
