Philips/272S1M/27"/IPS/FHD/75Hz/4ms/Black/3R
Kód: 20842202902Podrobný popis
Business MonitorMonitor Philips řady S nabízí základní funkce, které vám umožní každodenní produktivní a pohodlnou práci. Je skutečně bezrámečkový, s ostrým rozlišením FHD, díky kterému nabízí větší a jasný obraz. USB SuperSpeed hub šetří čas rychlými přenosy dat.
*Technologie sRGB
*Bez blikání
*Režim LowBlue
*EasyRead
*Adaptive sync
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: Systém W-LED
Úhlopříčka [palce]: 27"
Rozlišení: 1 920 x 1 080 při 75 Hz
Rozteč bodu [mm]: 0,3114
Obnovovací frekvence [Hz]: 75 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní, 3H, Zmatnění 25 %
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 4 ms (šedá-šedá)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 M
Reproduktory: 2 W x 2
Konektory:
Vstup signálu:
*VGA (analogový)
*DVI-D (digitální, HDCP)
*DisplayPort 1.2
*HDMI 1.4
Připojení HDCP
*HDCP 1.4 (DVI/DP/HDMI)
USB:
*USB-B x 1 (upstream), USB 3.2 x 4 (downstream s x 1 rychlým nabíjením B.C 1.2)
Vstup synchronizace
*Samostatná synchronizace
*Funkce Sync on Green
Vstup/výstup audia
*Vstup pro audio z PC
*Výstup audio
Napájení: Vestavěné, Střídavý proud 100–240 V, 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 16,23 W (typ.) (metoda testování EnergyStar)
Stand By režim [W]: 0,35 W (typ.)
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: VESA (100 x 100 mm)
Naklápění monitoru:
*Nastavení výšky: 130 mm
*Čep: -/+ 90 stupňů
*Otočný: +/- 180 stupeň
*Sklopné provedení: –5 ~ 25 stupeň
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 613 x 537 x 205 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 613 x 366 x 51 mm
Hmotnost [kg]: 4,18 kg/ 6,05 kg
Obsah balení:
*Monitor se stojanem: Ano
*Kabely: Kabel VGA, kabel HDMI, kabel DP, audio kabel, napájecí kabel
*Uživatelská dokumentace: Ano
TCO Certified: ano
Záruka: 36 měs.
https://www.philips.cz/c-p/272S1M_00/business-monitor-lcd-monitor
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 8712581780753 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | 4,18 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 300 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 272S1M/00 |
| Modelová rada: | Philips |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 75 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Povrch displeja: | Matný |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 613 x 366 x 51 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,3114 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie (W): | 16 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D921110065 |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Uhlopriečka presná("): | 27 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
