Philips/34B2U5600C/00/34"/VA/3440x1440/120Hz/4ms/Gray/3R
Kód: 2084220435Podrobný popis
Philips Curved Business WQHD monitor s USB-C
Tento monitor je zaměřený na kvalitu. Zásluhou rozlišení WQHD, chytrého přepínače KVM a připojení USB-C na RJ45 se jedná o ideální volbu pro přepínání mezi zdroji a připojení k internetu bez slevování na kvalitě obrazu.
* displej VA poskytuje výjimečný obraz se širokými úhly sledování
* zakřivené provedení obrazovky vás vtáhne ještě víc do děje
* certifikace Eyesafe s ochranou proti modrému světlu a barevnou přesností
* NTSC: 104 %, sRGB: 120 %
* SmartUniformity 93-105%
* EasyRead
* Adaptive sync
* zámek Kensington
* háček ma sluchátka
* MultiView: PIP/PBP
* TCO 9.0
* recyklované plasty: 85 % + OBP 5 %
Typ obrazovky: VA LCD
Podsvícení: W-LED
Úhlopříčka: 34"/86,36cm
Rozteč pixelů: 0,23175×0,23175mm
Hustota pixelů: 109,68 PPI
Rozlišení: 3440x1440
Obnovovací frekvence: 30–220 kHz (H)/48–120 Hz (V)
Poměr stran: 21:9
Zakřivení: 1500R
Povrch displeje: antireflexní
Jas: 300 cd/m2
Kontrast: 4000:1
Odezva: 4ms (GTG)
Pozorovací úhly (horizontální/vertikální): 178°/178°
Počet barev: 16,7 milionu (8 bitů)
Reproduktor: 2x 5W
Porty:
* 2x HDMI 2.0
* 1x DisplayPort 1.4
* 1x 3,5mm konektor zvuk/mikrofon
* 1x Ethernet LAN do 1G
* 1x USB 3.2 2. gen/10Gb/s
* 1x USB-C (data, režim DP Alt, typ. PD 96W)
* 1x USB-C (data)
* 4x USB-A (1x pro rychlé nabíjení B.C 1.2)
* 1x USB-C (data, PD 15W)
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba: <28,3 W
Stand By režim: <0,3 W
Montáž na zeď: VESA 100x100mm
Naklápění monitoru:
* naklonění: ano (+30° ~ -5°)
* otočení: ano (+180° ~ -180°)
* nastavení výšky: 0-180mm
Barva: tmavošedá (stříbrný podstavec)
Rozměry (bez stojanem): 807x369x112mm
Rozměry (se stojanu): 807x575x281mm
Hmotnost (bez/se stojanem): 7,64kg/10,4kg
Obsah balení:
* kabel HDMI
* kabel DisplayPort
* kabel USB-C na C
* napájecí kabel
* monitor
* stojan
* uživatelská dokumentace
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 8712581806040 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Tmavě šedá |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Formát obrazu: | Panorama - 21:9 |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 300 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Kontrast (statický): | 4000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 34B2U5600C/00 |
| Modelová rada: | Philips |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 120 |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | UW-QHD |
| Rozlíšenie (šxv): | 3440x1440 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,23175 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D924050643 |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Uhlopriečka: | 33" - 40" |
| Uhlopriečka presná("): | 34 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery (W): | 96 W |
| Výkon repro (W): | 10 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
