Samsung/32UJ59/31,5"/VA/4K UHD/60Hz/4ms/Gray/2R
Kód: 20885605061Podrobný popis
Energetický štítek stáhnete zde: https://www.samsung.com/global/ecodesign_energyDíky 4x pixelům Full HD nabízí 31,5 "UJ59 více místa na obrazovce a úžasně životně podobné UHD obrazy. To znamená, že můžete prohlížet dokumenty a webové stránky s menším posunem, pracovat pohodlněji s více okny a panely nástrojů a vychutnávat si fotografie, videa a hry v úžasné kvalitě 4K.
Podporuje miliony odstínů barev, UJ59 poskytuje neuvěřitelně živé a realistické snímky. Jeho větší přesnost znamená, že barvy vypadají přirozeněji a věrněji, takže UJ59 je ideální pro fotografie, video a grafické aplikace.
DISPLAY
Velikost obrazovky: 32"
Velikost obrazovky v cm: 80,1 cm
Zakřivení obrazovky: Ne
Aktivní velikost displeje v mm: 698,4 x 392,85 mm
Poměr stran: 16:9
Typ panelu: VA
Jas (typický): 270 cd/m2
Jas (minimální): 225 cd/m2
Kontrast (statický): 3,000:1(Typ)
Rozlišení: 3840 x 2160
Odezva: 4 ms
Pozorovací úhly: 178°(H)/178°(V)
Počet barev: 1,07BM
Obnovovací frekvence: 60 Hz
FUNKCE
Black Equalizer: NE
Eco Saving Plus: ANO
Eye Saver Mode: ANO
Flicker Free: ANO
Game Mode Color: ANO
Screen Size Optimizer: NE
FreeSync: ANO
Quantum Dot Color: NE
Funkce Easy Setting Box: ANO
Refresh Rate Optimizor: NE
Custom Key: NE
Super Arena Gaming UX: NE
Sound Interactive LED Lighting: NE
ROZHRANÍ
Bezdrátový display: NE
Display Port: 1.2
HDMI: 2
Sluchátka vstup: 1
PROVOZNÍ PODMÍNKY
Teplota: 10~40 °C
DESIGN
Barva: Tmavě modro-šedá
Typ stojanu: Jednoduchý
Náklon: -2(±2°) ~ 15°(±2°)
HAS (Stojan s nastavitelnou výškou): NE
Montáž na stěnu: 100.0 x 100.0 mm
Otočení na výšku: NE
Otáčení: NE
ECO
Třída energetické účinnosti:G
ENERGETICKÁ NÁROČNOST
Napájení: AC 100~240V
Maximální spotřeba energie: 59 W
Typická spotřeba energie: 37 W
Spotřeba energie (DPMS):0,3 W
Spotřeba energie (Off Mode): 0,3 W
Roční spotřeba energie: 54 kWh/ročně
Typ:Externí adaptér
ROZMĚRY
Rozměry s podstavcem (ŠxVxH): 729,5 x 534,5 x 250,5 mm
Rozměry bez podstavce (ŠxVxH): 729,5 x 427,8 x 56,4 mm
Rozměry balení(ŠxVxH): 792,0 x 157,0 x 491,0 mm
HMOTNOST
Hmotnost s podstavcem: 8,4 Kg
Hmotnost bez podstavce: 5,5 Kg
Hmotnost balení: 8,4 Kg
OBSAH BALENÍ
Napájecí kabel: 1
HDMI kabel: 1
Instalační CD: 1
Stručný návod k obsluze: 1
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 8806094771961 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Tmavě šedá |
| Doba odozvy (ms): | 4 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hmotnost (kg): | 5,5 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 270 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 3000:1 |
| Model: | 32UJ59 |
| Modelová rada: | Samsung |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Rozlíšenie (šxv): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 729,5 × 427,8 × 56,4 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie (W): | 37 |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Uhlopriečka: | 30" - 32" |
| Uhlopriečka presná("): | 31,5 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 2 Roky |
| Zdroj: | Externí |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
