Samsung Odyssey/G55C/32"/VA/QHD/165Hz/1ms/Black/2R
Kód: 2088560535Podrobný popis
32" Odyssey Gaming Monitor G55C*HDR10
*AMD FreeSync
*Eye Saver Mode
*Black Equalizer
*Off Timer Plus
*Flicker Free
*Curved 1000R
Typ obrazovky: VA
Úhlopříčka [palce]: 32
Rozlišení: 2.560 x 1.440
Obnovovací frekvence [Hz]: Max. 165 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 2.500:1 (typ.)
Odezva [ms]: 1 (MPRT)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° (H) / 178° (V)
Počet barev: Max. 16,7 M
Reproduktory: Ne
Konektory:
*Display Port 1.2
*HDMI 2.0
*Headphone
Napájení: AC 100~240V, Externí adaptér
Spotřeba [W]: 33,2 W
Stand By režim [W]: 0,50 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 75 x 75
Naklápění monitoru: -2~18
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 710,1 x 533,6 x 272,6 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 710,1 x 439,4 x 135,9 mm
Hmotnost [kg]: 4.8 kg/ 5.2 kg
Záruka: 24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 8806095337241 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| HDR: | HDR10 |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 4,8 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 300 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 2500:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | G55C |
| Modelová rada: | Samsung Odyssey |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 165 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie - štandard: | QHD |
| Rozlíšenie (šxv): | 2560x1440 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 710,1 x 439,4 x 135,9 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 75 x 75 mm |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Spotřeba energie (W): | 33 |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Uhlopriečka: | 30" - 32" |
| Uhlopriečka presná("): | 32 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 2 Roky |
| Zdroj: | Externí |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
