Samsung Odyssey/G55T/34"/VA/3440x1440/165Hz/1ms/Black/2R
Kód: 20885607001Podrobný popis
Energetický štítek stáhnete zde: https://www.samsung.com/global/ecodesign_energyNechte se vtáhnout do děje živými scénami.
Pohlcující 1000R displej vyplní každou část vašeho periferního vidění, abyste se více ponořili do děje. Zažijte úroveň hraní, která vám dovolí prožívat všechno tak naplno jako nikdy předtím.
Typ obrazovky: VA
Úhlopříčka [palce]: 34
Rozlišení: 3,440 x 1,440
Poměr stran: 21:9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 2500:1
Odezva [ms]: 1 (MPRT)
Obnovovací frekvence [Hz]: 165
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: až 16,7 miliónů
Reproduktory: Ne
Základní funkce:
Režim šetření zraku: Ano
Technologie Flicker-free: Ano
Picture-By-Picture: Ano
FreeSync Premium: Ano
Konektory:
-1x DP (1.4)
-1x HDMI (2.0)
-1x konektor pro sluchátka
Napájení: Externí
Spotřeba [W]: 37
Stand By režim [W]: 0,5
Montáž na zeď: Ano (75x75)
Naklápění monitoru: -2 až 18°
Typ podstavce: Simple
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH): 806,6 x 475,3 x 272,6 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH): 806,6 x 380,9 x 152,7 mm
Hmotnost: 5,6 kg (s podstavcem), 5,2 (bez podstavce)
Příslušenství:
*Napájecí kabel (1,5 m)
*DP kabel
*Instalační CD
Záruka: 24 měsíců
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 8806094796315 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Panorama - 21:9 |
| FreeSync: | Ano |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| HDR: | HDR10 |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 5,2 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 2500:1 |
| Model: | G55T |
| Modelová rada: | Samsung Odyssey |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 165 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie - štandard: | UW-QHD |
| Rozlíšenie (šxv): | 3440x1440 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 806,6 × 380,9 × 152,7 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 75 x 75 mm |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Spotřeba energie (W): | 37 |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Uhlopriečka: | 33" - 40" |
| Uhlopriečka presná("): | 34 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 2 Roky |
| Zdroj: | Externí |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
