Samsung/Odyssey G65B/32"/VA/QHD/240Hz/1ms/Black/2R
Kód: 2088560529Podrobný popis
Energetický štítek stáhnete zde:https://www.samsung.com/global/ecodesign_energyTECHNICKÉ SPICIFIKACE
OBAZOVKA
Velikost obrazovky:32"
Zakřivená obrazovka:Ano
Zakřivení obrazovky:1000R
Poměr stran:16:9
Typ panelu:VA
Jas (typický):350 cd/m2
Jas (min.):300 cd/m2
Kontrastní poměr:2500:1
HDR:VESA HDR DisplayHDR 600
Rozlišení:2560 x 1440
Doba odezvy:1 ms (GTG)
Pozorovací úhel:178°/178°
Podpora barev:1B
Obnovovací frekvence:240 Hz
OBECNÉ FUNKCE
Režim Eye Saver:Ano
Flicker Free:Ano
Herní režim:Ano
FreeSync:FreeSync Premium Pro
Core Sync:Ano
Operační systém:Tizen™
SmartThings:Ano
Zdrcadlení mobilu:Ano
Zrcadlení zvuku:Ano
ConnectShare™:Ano
ROZHRANÍ
DisplayPort:1x verze 1.4
HDMI:2x verze 2.1
Sluchátka:Ano
USB porty:2x
Rozbočovač USB:Verze 3
Ethernet (LAN):1x
WiFi:Ano (WiFI5)
Bluetooth:Ano (BT5.2)
Reproduktor:Ano
DESIGN
Barva:Černá
Typ stojanu:HAS PIVOT
HAS (výškově nastavitelný stojan):120,0 ± 5,0
Náklon:-9,0° (±2°) ~ 13,0° (±2°)
Otáčení:-15,0° ~ 15,0°
Pivot:-92,0° ~ 92,0°
Montáž na stěnu:100 x 100
ENERGIE
Třída energetické účinnosti:F
Napájení:AC 100 až 240 VAC (+/- 10 %)
Spotřeba energie:30 W
Spotřeba (DPMS):0,50 W
Spotřeba energie (ročně):44 kWh/rok
Typ:Externí
ROZMĚRY
Rozměry s podstavcem (š x v x h):713 x 606,2 x 311,1 mm
Rozměry bez podstavce (š x v x h):713 x 439,7 x 181,5 mm
Rozměry balení (š x v x h):827 x 226 x 494 mm
Hmotnost se stojanem:7,4 kg
Hmotnost bez stojanu:5,5 kg
Hmotnost balení:10,1 kg
Délka napájecího kabelu:1,5 m
V balení:DP kabel, dálkový ovladač
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 8806094192711 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| HDR: | HDR |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 7,4 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 350 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor USB: | Ano |
| Kontrast (statický): | 2500:1 |
| Model: | G65B |
| Modelová rada: | Samsung Odyssey |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 240 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Povrch displeja: | Matný |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | QHD |
| Rozlíšenie (šxv): | 2560x1440 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 713 x 606,2 x 311,1 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Spotřeba energie (W): | 30 |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Uhlopriečka: | 30" - 32" |
| Uhlopriečka presná("): | 32 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA standard: | Ano |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Záruka: | 2 Roky |
| Zdroj: | Externí |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
