Samsung Odyssey OLED G8/G855D/34"/OLED/3440x1440/175Hz/0,03ms/Silver/3R
Kód: 2088560710Podrobný popis
*Curved 1800R
*HDR10
*HDR10+ Gaming
*Eye Saver Mode
*Flicker Free
*Quantum Dot Color
*FreeSync Premium Pro
Typ obrazovky: OLED
Úhlopříčka [palce]: 34
Rozlišení: UWQHD (3,440 x 1,440)
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 175 Hz
Poměr stran: 21:09
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1,000,000:1 (Typ.)
Odezva [ms]: 0.03 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: Max 1B
Reproduktory: 10 W
Konektory:
*Wireless Display
*Display Port
*HDMI 2x
* USB3.0
*WiFi (WiFi5)
*Bluetooth (5.2)
Napájení: AC100~240V ~50/60Hz, External Adaptor
Spotřeba [W]: 42.0 W
Stand By režim [W]: 0.50 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100 x 100
Naklápění monitoru:
*HAS (Height Adjustable Stand): 120.0 ±5.0
*Tilt: -2.0° (±2.0°) ~ +20.0° (±2.0°)
*Pivot: -3.0° (±2.0°) ~ +3.0° (±2.0°)
Barva: Silver
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 813.6 x 522.3 x 192.8 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 813.6 x 363.5 x 128.1 mm
Hmotnost [kg]: 5.5 kg/ 7.5 kg
TCO Certified: Ne
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 8806095710815 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Stříbrná |
| Doba odozvy (ms): | 0,03 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Panorama - 21:9 |
| FreeSync: | Ano |
| HDR: | HDR10+ |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 7,5 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1 000 000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | G855D |
| Modelová rada: | Samsung Odyssey OLED G8 |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 175 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | UW-QHD |
| Rozlíšenie (šxv): | 3440x1440 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 813,6 x 522,3 x 192,8 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Spotřeba energie (W): | 42 |
| TCO Certified: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | OLED |
| Uhlopriečka: | 33" - 40" |
| Uhlopriečka presná("): | 34 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 10 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Externí |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
