Samsung ViewFinity/S65VC/34"/VA/3440x1440/100Hz/5ms/Black/2R
Kód: 2088560709Podrobný popis
Energetický štítek stáhnete zde: https://www.samsung.com/global/ecodesign_energy*VA panel s rozlišením UWQHD a prohnutím 1000R
*Frekvence 100Hz, FreeSync, HDR10, sRGB 115%
*USB-C (90W), nastavitelný stojan, reproduktory
Typ obrazovky: VA
Úhlopříčka [palce]: 34
Rozlišení: 3,440 x 1,440
Obnovovací frekvence [Hz]: 100 Hz
Poměr stran: 21:9
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3 000:1 (typ.)
Odezva [ms]: 5 (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1 bil.
Reproduktory: 5W
Kamera: ANO
Konektory:
*1x HDMI 2.0
*1x DP
*1 x USB-C 90W
*USB Hub Version A 3.0x3ea(DN) B type 1(UP)
*USB Ports 3
*Sluchátka
Napájení: AC 100~240V
Spotřeba [W]: 32W
Stand By režim [W]: 0,50 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100 x 100
Pivot: ANO
Naklápění monitoru: -2.0~15.0
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 806.6 x 561.5 x 241.0 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 806.6 x 369.4 x 125.0 mm
Hmotnost [kg]: 8 kg / 5,2 kg
Obsah balení:
*HDMI Kabel
*USB 3.0 Kabel
*USB-C Kabel
*DP kabel
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 8806094974010 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| DP počet: | 1 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Formát obrazu: | Panorama - 21:9 |
| FreeSync: | Ano |
| HDR: | HDR10 |
| Hmotnost (kg): | 8,1 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 350 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB: | Ano |
| Kontrast (statický): | 3000:1 |
| Model: | S65VC |
| Modelová rada: | Samsung ViewFinity |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 100 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | UW-QHD |
| Rozlíšenie (šxv): | 3440x1440 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 806.6 x 561.5 x 241.0 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Spotřeba energie (W): | 32 |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D923060424 |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Uhlopriečka: | 33" - 40" |
| Uhlopriečka presná("): | 34 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 5 W |
| Webkamera: | Ano |
| Záruka: | 2 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
