TC M75q G5 Tiny/Ryzen 5 8500GE/512/16GB/W11P
Kód: LNP12RQ0013CKPodrobný popis
Model: Lenovo ThinkCentre M75q Gen 5Provedení: Tiny
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen 5 8500GE (6 jader, 12 vláken, 3.4/5.0GHz, 6MB L2 cache / 16MB L3 cache)
Čipová sada: AMD PRO 600 Chipset
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe Opal 2.0
Optická mechanika: ne
Grafická karta: AMD Radeon 740M
Paměť: 16GB SO-DIMM DDR5-5200
Max. velikost: 32GB DDR5 SO-DIMM
Počet pozic (celkem / volné): 2/1
Síť: 100/1000M
Bezdrátová komunikace: AMD Wi-Fi 6E RZ616, 802.11ax 2x2 + BT5.3
Zadní konektory:
*1x DisplayPort 1.4 (HBR2, DSC)
*3x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
*1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
*1x HDMI 2.1 TMDS
*1x Ethernet (RJ-45)
Přední konektory:
*1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), pouze k přenosu dat
*1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with Always On and 5V@2.1A nabíjením
*1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
*1x sluchátka/mikrofon combo jack (3.5mm)
Čtečka paměťových karet: ne
Rozměry: 179 x 182.9 x 36.5 mm
Hmotnost: ±1,25 kg
Napájení: 65W 89% Adapter
Klávesnice: USB Traditional Keyboard, černá
Myš: USB Calliope Mouse, černá
TCO Certified: Ano
Záruka: 3 roky
Stránky výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkCentre_M75q_Gen_5?M=12RQ0013CK
Vše o AMD procesorech zde: https://amd.atcomp.cz
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini PC |
|---|---|
| EAN: | 198153740444 |
| Barva skříně: | Černá |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - kapacita eMMC (GB): | Ne |
| Disk - kapacita HDD (GB): | Ne |
| Disk - kapacita SSD (GB): | 512GB SSD |
| Disk - typ: | SSD |
| DP (počet): | 1 ks |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet: | 1 Gbs |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 8000 |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| HDMI (počet): | 1 ks |
| Klávesnice: | Drátová USB |
| Konfigurovatelný port: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5 |
| Model: | M75q Gen 5 |
| Modelová rada: | Lenovo ThinkCentre M |
| Modelová rada GPU: | AMD Radeon 740M Graphics |
| Myš: | Drátová USB |
| Operační paměť přesná (GB): | 16GB (1x 16GB) |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Pamäť - počet volných slotov: | 1 |
| Pamäť - rýchlosť: | 5200 MHz |
| Pamäť - veľkosť (GB): | 16GB |
| Pamäť- počet slotov celkom: | 2 |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Počet LAN portov: | 1x |
| Prevedenie: | Ultra small (tenký client) |
| Přesný model CPU: | R5PRO-8500GE |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozmer pamäte: | SODIMM |
| TCO Certified: | Ano |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 5 PRO |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| USB 2.0 (zadní): | 3 ks |
| USB 3.x (přední): | 2 ks |
| USB 3.x (zadní): | 1 ks |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 ks |
| VESA mount: | Ano |
| Výkon zdroje (W): | 65 |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výstup DisplayPort: | Ano |
| Výstup DVI: | Ne |
| Výstup HDMI: | Ano |
| Výstup mini/micro HDMI: | Ne |
| Výstup na sluchátka/repro: | Ano |
| Výstup VGA: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Zabezpečení zámkem: | Kensington Lock |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,4 |
| Záruka: | 3 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
