Trust Ayda/Stereo/Jack/Drôt/Čierna
Kód: 229099132Podrobný popis
Trust Ayda
náhlavní souprava k PC
* flexibilní směrový mikrofon zaručuje jasnou a zřetelnou komunikaci
Technické parametry
Měnič: 40mm neodymový
Frekvenční rozsah: 20Hz-20kHz
Citlivost: 95dB
Akustický tlak: 90dB
Audio vstup: 3,5mm
Typ připojení: drátové
Délka kabelu: 1,8m
Barva: černá
Rozměry: 180x170x65mm
Hmotnost: 134g
Požadavky na systém: kombinované 3,5mm připojení pro sluchátka/mikrofon
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://www.trust.com/en/product/25087-ayda-pc-headset
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| EAN: | 8713439250879 |
| Barva: | Černá |
| Certifikace MS: | Ne |
| Citlivost: | 95 dB / mW |
| Délka kabelu (m): | 1,8 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ne |
| Frekvenčný rozsah [Hz]: | 20 - 20 000 Hz |
| Hmotnost [g]: | 134 |
| Konštrukcia slúchadiel: | Hlavový most |
| Mikrofon: | Ano |
| Modelové označenie: | Trust Ayda |
| Možnost stojánku: | Ne |
| Noise canceling: | Ne |
| Odnímatelný kabel: | Ne |
| Počet slúchadiel: | 2 |
| Podpora AAC/AptX: | Ne |
| Priestorový zvuk (slúchadlá): | 2.0 (stereo) |
| True Wireless: | Ne |
| Typ bezdrôtového pripojenia: | Není |
| Typ drôtového pripojenia: | 1x Jack 3,5mm |
| Účel: | Domácnost/Kancelář |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
