Trust GXT 415W ZIROX/Stereo/Jack/Drôt/Biela
Kód: 229099066Podrobný popis
Trust GXT 415W ZIROX
lehká herní náhlavní souprava přes uši pro PC, notebooky a konzole
* pohodlná lehká konstrukce s měkkými polštářky
* snadno přístupné ovládání hlasitosti a ztlumení mikrofonu v levém náušníku
Technické parametry
Velikost měniče:50mm
Frekvenční rozsah:20Hz-20kHz
Hladina akustického tlaku:100dB
Citlivost:90dB
Mikrofon:ano
Audio vstup:3,5mm
Typ připojení:drátové
Délka kabelu:2m
Barva:bílá
Rozměry:200x170x85mm
Hmotnost:244g
Kompatibilní typy zařízení:PC, notebook, herní konzole, smartphone s 3,5mm konektorem
Kompatibilní konzole:Nintendo Switch, Nintendo Switch Lite, PS4, PS5, Xbox Series S, Xbox Series X
Požadavky na systém:konektor 3,5mm
Obsah balení: herní sluchátka
Záruka:2 roky
Odkaz na stránku výrobce:https://www.trust.com/en/product/25147-gxt-415w-zirox-gaming-headset-white
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| EAN: | 8713439251470 |
| Barva: | Bílá |
| Certifikace MS: | Ne |
| Citlivost: | 90 db/ mw |
| Délka kabelu (m): | 2 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ne |
| Frekvenčný rozsah [Hz]: | 20 - 20 000 Hz |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnost [g]: | 244 |
| Konštrukcia slúchadiel: | Hlavový most |
| Mikrofon: | Ano |
| Modelové označenie: | Trust GXT 415W ZIROX |
| Možnost stojánku: | Ne |
| Noise canceling: | Ne |
| Odnímatelný kabel: | Ne |
| Počet slúchadiel: | 2 |
| Podpora AAC/AptX: | Ne |
| Priestorový zvuk (slúchadlá): | 2.0 (stereo) |
| Redukce šumu (interní zdroj): | Ne |
| True Wireless: | Ne |
| Typ bezdrôtového pripojenia: | Není |
| Typ drôtového pripojenia: | 1x Jack 3,5mm |
| Účel: | Herní |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
