Trust HS-150/Stereo/Jack/Drôt/Čierna
Kód: 229099135Podrobný popis
Trust HS-150
náhlavní souprava k PC
Technické parametry
Měnič:40mm
Frekvenční rozsah:20Hz-20kHz
Citlivost:95dB
Akustický tlak:90dB
Audio vstup:3,5mm
Typ připojení:drátové
Barva:černá
Rozměry:180x170x65mm
Hmotnost:155g
Požadavky na systém:kombinované 3,5mm připojení pro sluchátka/mikrofon
Záruka:2 roky
Odkaz na stránku výrobce:https://www.trust.com/en/product/25333-hs-150-analogue-pc-headset
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| EAN: | 8713439253337 |
| Barva: | Černá |
| Certifikace MS: | Ne |
| Citlivost: | 95 dB / mW |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ne |
| Frekvenčný rozsah [Hz]: | 20 - 20 000 Hz |
| Hmotnost [g]: | 155 |
| Konštrukcia slúchadiel: | Hlavový most |
| Mikrofon: | Ano |
| Modelové označenie: | Trust HS-150 |
| Možnost stojánku: | Ne |
| Noise canceling: | Ne |
| Odnímatelný kabel: | Ne |
| Počet slúchadiel: | 2 |
| Podpora AAC/AptX: | Ne |
| Priestorový zvuk (slúchadlá): | 2.0 (stereo) |
| True Wireless: | Ne |
| Typ bezdrôtového pripojenia: | Není |
| Typ drôtového pripojenia: | 1x Jack 3,5mm |
| Účel: | Domácnost/Kancelář |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
