13" LED Samsung QB13R-T-FHD, 300cd, MI, dotyk, 16/7
Kód: 20884228014Podrobný popis
QB13R-TM 13" Full HD Interactive Display*Fast, effective touch capabilities
*Crisp and visible content
*Slim, smart design
*Tizen 4.0
*16/7
Typ obrazovky: ADS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 13"
Rozlišení: 1,920 x 1,080
Rozteč bodu [mm]: 0.153
Povrch displeje: Haze 25%, 10% (Glass)
Jas [cd/m2]: 500
Kontrast: 600:1
Odezva [ms]: 30 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Konektory:
*HDMI In: 1
*Version of HDMI: 1.4
*Version of HDCP: 2.2
*USB: 1
*Audio Out: Stereo Mini Jack
*RS232 In: Yes
*RJ45 In: Yes
*WiFi: Yes
Napájení: AC100-240V 50/60Hz
Spotřeba [W]: 27.5 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 322 x 193.5 x 29.8 mm
Hmotnost [kg]: 1.1 kg
Záruka: 36 měs.
https://www.samsung.com/africa_en/business/smart-signage/interactive-display/qb13r-tm-13-full-hd-interactive-display-lh13qbrtmgcxen/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen |
|---|---|
| EAN: | 8806094965476 |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 30 |
| Doba provozu: | 16/7 |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | 1,1 |
| Hmotnost rozsah (kg): | do 2 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 500 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 401 - 500 |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor USB: | Ano |
| Kontrast (statický): | 600:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | QB13R |
| Modelová rada: | Samsung |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 322 x 193,5 x 29,8 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,153 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 27 |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | menší než 20" |
| Uhlopriečka presná("): | 13 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
