24" iiyama TW2424AS-B1: PCAP, Android 12, FHD
Kód: 20801780005T24AS1Podrobný popis
23.8” Full HD In-cell PCAP 10pt interactive Touch Panel PC with Android OS, IPS panel technology and anti glare coating* Android OS
*Touch technology - Capacitive
*IPS
*24/7
*Speakers and headphones
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 23.8", 60.5 cm
Rozlišení: 1920 x 1080 (2 megapixel HD)
Rozteč bodu [mm]: 0.275 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1 with touch
Odezva [ms]: 14 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 16.7 mln
Reproduktory: 2 x 5W
Konektory:
*Digital signal input: HDMI x1 (1920x1080 @60Hz)
*Audio input: Mini jack x1
*Digital signal output: USB-C x1 (DC5V, 900mA)
*Audio output: Mini jack x1
*HDCP: yes
*RJ45 (LAN): x1
*USB HUB: x3 (2x 2.0 (DC5V, 500mA), 1x v. 3.2 (Gen 1, 5Gbit; DC5V, 900mA)
*WiFi: IEEE802.11a/b/g/n/ac
*Bluetooth: 5.2
TOUCH:
*Touch technology: projective capacitive
*Touch points: 10 (HID, only with supported OS)
*Touch method: finger, glove (latex), capacitive stylus
*Touch interface: USB
Napájení: external, DC 12 V
Spotřeba [W]: 19 W typical
Stand By režim [W]: 0.5 W stand by, 0.3 W off mode
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: landscape, portrait, face-up
Barva: black, matte
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 549.5 x 336 x 28 mm
Hmotnost [kg]: 4.23 kg
Obsah balení:
*Cables: power
*Guides: quick start guide, safety guide
*Other: AC adapter
*Cable cover: yes
Záruka: 36 měs.
https://iiyama.com/gl_en/products/prolite-tw2424as-b1/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen |
|---|---|
| EAN: | 4948570122943 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 14 |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| DP počet: | 0 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | 4,23 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | TW2424AS-B1 |
| Modelová rada: | iiyama ProLite |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 549,5 x 336 x 28 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,275 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 19 |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 24" |
| Uhlopriečka presná("): | 23,8 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 10 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Externí |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
