46" LED Samsung OM46B - FHD, 3000cd, SO, 24/7
Kód: 20884231160Podrobný popis
*Tenký design, který doplní okolí jakéhokoli prostředí*Robustní odolnost s ochranou proti prachu s certifikací IP5X
*Dynamic Crystal Display
*24/7
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 46"
Rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD)
Rozteč bodu [mm]: 0.53
Povrch displeje: Haze 0%
Jas [cd/m2]: 3000
Kontrast: 6000:1
Konektory:
Input
RGB: HDMI 2.0 (2)
HDCP: HDCP2.2
USB: USB 2.0 x 1
Output
Video: HDMI 2.0
Audio: Stereo mini Jack
External Control: RS232C(in/out), RJ45 (in/out)
Napájení: AC 100 - 240 V, 50/60 Hz
Spotřeba [W]: 185
Stand By režim [W]: 0.5
Montáž na zeď: 400 x 400
Orientace: Landscape / Portrait
Barva: černá
Rozměry (ŠxVxH mm): 1062 x 616.6 x 54.5
Hmotnost [kg]: 18.2
Záruka: 36 měs.
https://displaysolutions.samsung.com/digital-signage/detail/2015/OM46B
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| EAN: | 8806094039474 |
| Barva: | Černá |
| Doba provozu: | 24/7 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 0 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hmotnost (kg): | 18,2 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 15,1 do 25 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 3000 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 1001 a více |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 6000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | OM46B |
| Modelová rada: | Samsung |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 1062 x 616,6 x 54,5 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 400 x 400 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,53 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 185 |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Uhlopriečka: | 43" - 46" |
| Uhlopriečka presná("): | 46 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
