55" iiyama LH5541UHS-B2: IPS, 4K UHD, 500cd, repro
Kód: 20801780010LH55524Podrobný popis
55" Professional Digital Signage display with 4K UHD resolution and 24/7 operating time*4K
*Media player
*LAN Control
*IPS
*24/7
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 54.6", 139 cm
Rozlišení: 3840 x 2160 (8.3 megapixel 4K UHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.3155
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: haze 1%
Jas [cd/m2]: 500
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 8
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 1.07B 10bit (8bit + Hi-FRC) (NTSC 72%)
Reproduktory: 2 x 10W
Konektory:
Analogové vstupní porty:
VGA x1 (max. 1920x1080 @60Hz)
Digitální vstupní porty:
HDMI x3 (2.0, max. 3840x2160 @60Hz)
Audio input:
Mini jack x1
Řídíci vstup monitoru:
RS-232c x1
RJ45 (LAN) x1
IR x1
Audio Out:
RCA (L/R) x1
Řidící výstup monitoru:
RS-232c x1
IR smyčka x1
HDCP: 2.2
USB ports: x1 (2.0, USB Media Player)
Napájení: interní, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 139
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 400 x 400mm
Orientace: horizontální, vertikální
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 1237,5 x 710 x 55 mm
Hmotnost [kg]: 14,3
Obsah balení:
*Kabely: napájecí, HDMI, RS-232c
*Příručky: uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti
*Ostatní: Cable Management
*Dálkové ovládání: ano (včetně baterie)
Záruka: 36 měs.
https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-lh5541uhs-b2/
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| EAN: | 4948570123544 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Doba provozu: | 24/7 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 0 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | 14,3 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 10,1 do 15 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 500 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 401 - 500 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1200:1 |
| Model: | LH5541UHS-B2 |
| Modelová rada: | iiyama ProLite |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Rozlíšenie (šxv): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 1237,5 x 710 x 55 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 400 x 400 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,3155 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 139 |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 51" - 55" |
| Uhlopriečka presná("): | 54,6 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 20 W |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
