85" LED Samsung QM85C-UHD, 500cd, MI, 24/7
Kód: 208842320889Podrobný popis
Crystal UHD Signage QM85CPřivítejte QMC – vůbec nejtenčí displej z řady profesionálních displejů Samsung UHD. Do vašeho podnikání přináší eleganci a zároveň na maximum využívá jemu dostupný prostor. Vylepšená interní řešení a intuitivní uživatelské rozhraní na domovské obrazovce usnadňují jeho používání. Ať už podnikáte v jakémkoliv oboru, efektivita a inovace v designu QMC vám pomohou mnohem snáze dosáhnout dalšího růstu.
*Tenký design
*Rovnoměrný rámeček
*Středové otvory pro držáky VESA
* 24/7
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 85"
Rozlišení: 3 840 × 2 160
Rozteč bodu [mm]: 0.487
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Glass Haze 25 %
Jas [cd/m2]: 500
Kontrast: 4 000:1
Odezva [ms]: 10 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Konektory:
*HDMI vstup: 3
*Vstup DP: 1
*Verze HDMI: 2
*Verze DP: 1.2
*USB: 2
*IR vstup: Ano
*Audio výstup: Stereo Mini Jack
*RS232 vstup: Ano
*RS232 výstup: Ano
*RJ45 vstup: Ano
*WiFi: Ano
*Bluetooth: Ano
Montáž na zeď: 600 × 400 mm
Napájení: AC 100 - 240 V 50/60 Hz
Spotřeba [W]: 330 W
Třída energetické náročnosti:
Spotřeba v Stand By režimu [W]: 0,5 W
Barva: Black
Rozměry (ŠxVxH mm): 1 904,3 × 1 085,3 × 28,5 mm
Hmotnost [kg]: 41,9 kg
Záruka: 36 měs.
https://www.samsung.com/cz/business/smart-signage/uhd-4k-signage/crystal-uhd-signage-qmc-lh85qmcebgcxen/
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| EAN: | 8806094974003 |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 10 |
| Doba provozu: | 24/7 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | 41,9 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 25,1 do 45 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 500 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 401 - 500 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor USB: | Ano |
| Kontrast (statický): | 4000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | QM85C |
| Modelová rada: | Samsung |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Rozlíšenie (šxv): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 1 904,3 × 1 085,3 × 28,5 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 600 x 400 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,487 |
| Spôsob použitia: | Komerční |
| Spotřeba energie (W): | 330 |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Uhlopriečka: | 76" a více |
| Uhlopriečka presná("): | 85 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
