98" LG LED 98UM5K-B - UHD, 500cd, 24/7
Kód: 20802700873Podrobný popis
Super vysoké rozlišeníPoskytuje pohlcující zážitek ze sledování díky 4krát vyšší kvalitě obrazu než FHD.
Přiměřená úroveň jasu
Řada UM5K se může pochlubit přiměřenou úrovní jasu 500 cd/m2 pro vnitřní displeje, efektivně předvádí obsah a upoutá pozornost veřejnosti. To z něj činí adekvátní řešení displeje pro marketingové účely v různých prostředích, včetně zasedacích místností, letišť, maloobchodních prodejen a nákupních center.
Vysoký výkon s webOS
Platforma LG webOS zvyšuje uživatelské pohodlí pomocí intuitivního GUI a jednoduchých nástrojů pro vývoj aplikací.
Vestavěný reproduktor
Obsah bude obohacen o zvukové efekty z vestavěných reproduktorů, aniž by bylo nutné kupovat nebo instalovat externí reproduktory.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely |
|---|---|
| EAN: | 8806084240644 |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Doba provozu: | 16/7 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | 78 |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 500 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 401 - 500 |
| Kontrast (statický): | 1200:1 |
| Model: | 98UM5K-B |
| Modelová rada: | LG |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Rozlíšenie (šxv): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 2198x1253x79,5 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 800 x 400 mm |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 76" a více |
| Uhlopriečka presná("): | 98 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 20 W |
| Záruka: | 3 Roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
