AOC/27B3HA2/27"/IPS/FHD/100Hz/1ms/Black/3R
Kód: 208833004258Podrobný popis
Ponořte se do mimořádného světa křišťálově čistého obrazu a zářivých barev s naším špičkovým 27palcovým FHD IPS monitorem. Pozvedněte svůj zážitek ze sledování do nových výšin, protože každý detail na rozsáhlé obrazovce ožije, takže váš obsah bude skutečně pohlcující. Zažijte plynulou obnovovací frekvenci 100 Hz, která zajistí, že každý snímek bude vizuální požitek. Už žádné zpoždění nebo rozmazání pohybu – jen čisté a čisté pro potěšení očí. 1ms MPRT posouvá váš pracovní zážitek na další úroveň, díky čemuž jsou rychlé scény ostřejší a vzrušující. 27B3HA2 není jen o vizuálu; je to pastva i pro vaše uši. Vychutnejte si bohatý zvuk s vestavěnými 2W reproduktory, které promění každý filmový večer nebo sledování multimediální relace v akci, která může splnit základní zvukové potřeby bez potřeby dalšího zvukového zařízení. Elegantní a stylové úzké okraje vám poskytnou větší plochu obrazovky s ultra úzkou bradou 9,5 mm, která je téměř o polovinu tenčí než standardní monitory s bradou 15 až 17 mm. A konečně, funkce slabého modrého světla zajišťuje, že vaše oči zůstanou svěží i při dlouhodobém používání. Toto je prohlášení pro vaše nastavení.*Adaptive Sync
*HDR Mode
*Flicker Free
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 1920 x 1080
Rozteč bodu [mm]: 0.3114
Obnovovací frekvence [Hz]: 100
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní (AG)
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1300:1
Odezva [ms]: GtG: 4 ms, MPRT: 1 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16.7M (6bits+FRC)
Reproduktory: 2 W x 2
Konektory:
*HDMI 1.4 x 1
*Digitální HDCP (verze HDMI): HDCP 1.4
*Audio výstup: 1x Audio out
*D-SUB (VGA)
Napájení: Interní
Spotřeba [W]: 23
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: 100 x 100
Naklápění monitoru: -5 (+3/-0) ~ +23 (-3/+0)
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 616.6 x 452.9 x 229.5
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 616.6 x 45.3 x 356.7
Hmotnost [kg]: 3.58/ 3.98
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 4038986181532 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 0 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| HDR: | HDR |
| Hmotnost (kg): | 3,58 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1300:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 27B3HA2 |
| Modelová rada: | AOC |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 100 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 616,6 x 356,7 x 45,3 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,3114 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Spotřeba energie (W): | 23 |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Uhlopriečka presná("): | 27 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 4 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
