Dell/P2425/24,07"/IPS/FHD/100Hz/5ms/Black/3RNBD
Kód: D-M-P2425Podrobný popis
Displej* Viditelná úhlopříčka: 24.07"
* Typ panelu: In-Plane Switching (IPS) technology
* Povrch displeje obrazovky: Anti-glare 3H hardness
* Maximální přednastavené rozlišení: 1920 x 1200 at 100 Hz
* Pozorovací úhel: 178/178
* Rozteč pixelů: 0.2700 mm x 0.2700 mm
* Pixely na palec (PPI): 94.07
* Kontrastní poměr: 1500:1
* Poměr stran: 16:10
* Jas: 300 cd/m2
* Doba odezvy: 5 ms (fast mode)
Konektivita
* 1 x HDMI 1.4 (HDCP 1.4) (Supports up to WUXGA 1920 x 1200 100Hz TMDS as per specified in HDMI 1.4)
* 1 x DP 1.2 (HDCP 1.4)
* 1 x VGA
* 1 x USB 3.2 Gen1 Type-B upstream
* 3 x USB 3.2 Gen1 Type-A downstream
* 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C downstream with up to 15W PD (data only)
Rozměry
* Výška s vytaženým stojanem: 364.00 mm - 511.20 mm
* Šířka se stojanem: 531.80 mm
* Hloubka se stojanem: 181.75 mm
* Výška bez stojanu: 343.70 mm
* Šířka bez stojanu: 531.680 mm
* Hloubka bez stojanu: 50.03 mm
* Hmotnost (pouze monitor – pro zavěšení VESA): 3.15 kg
* Hmotnost (včetně balení): 6.75 kg
Napájení
* Požadované napětí: AC 100-240 V (50/60 Hz)
* Spotřeba energie při běžném provozu: 13.6 W
* Spotřeba energie v pohotovostním/spánkovém režimu: 0.3 Watt
Rozsah teplot
*Min Operating Temperature: 0 °C
*Max Operating Temperature: 40 °C
Rozsah provozní vlhkosti
* 10 - 80% (non-condensing)
Přizpůsobení
* Výškově nastavitelný stojan 150 mm
* Naklonění -5° až 21°
* Otáčení -45° až 45°
* Pivot -90° až 90°
* Vesa uchycení -100 x 100 mm
Záruka
* Typ: 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange
Služba Premium Panel Exchange
Služba Dell Premium Panel Exchange umožňuje bezplatnou výměnu monitoru v době trvání omezené záruky na hardware i v případě, že najdete jediný vadný světlý pixel.
Služba Advanced Exchange Service
Tento monitor je dodáván s tříletou výměnnou servisní službou Advanced Exchange Service. V případě nutnosti vám během tříleté omezené záruky na hardware bude příští pracovní den zaslán náhradní monitor.
Stránky výrobce
* Odkaz: https://www.dell.com/de-at/shop/dell-24-monitor-p2425/apd/210-bmjd/monitore-und-monitorzubeh%C3%B6r
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 5397184821671 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 5 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:10 |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 300 |
| Komponentní video: | Ano |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Kontrast (statický): | 1500:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | P2425 |
| Modelová rada: | Dell |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 100 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Povrch displeja: | Matný |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie - štandard: | Full HD |
| Rozlíšenie (šxv): | 1920x1200 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,2700 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Třída energetické účinnosti: | D |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 24" |
| Uhlopriečka presná("): | 24,07 |
| Verzia HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery (W): | 15 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky NBD |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
