LG UltraGear/32GS75Q-B/32"/IPS/QHD/180Hz/1ms/Black/2R
Kód: 208021754371Podrobný popis
32" UltraGear™ QHD Gaming Monitor* 32"
* 180Hz Refresh Rate
* 1ms Response Time
* AMD FreeSync™ FreeSync
* NVIDIA G-Sync™ Compatible
* HDR Efekt
* HDR 10
* DAS
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 32
Rozlišení: 2560 x 1440
Rozteč bodu [mm]: 0.2727 x 0.2727
Obnovovací frekvence [Hz]: 180
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 1
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1,07 mld.
Konektory:
* 2x HDMI
* 1x DisplayPort 1.4
* Výstup pro sluchátka 3bodový - pouze zvuk
Napájení: Externí
Spotřeba [W]: 32
Stand By režim [W]: 0,5
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru: Náklon, Nastavení výšky, Otočení (pivot)
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 713.9x611x253.7 (horní pozice) / 713.9x501x253.7 (dolní pozice)
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 713.9 x 428.2 x 54
Hmotnost [kg]: 7,5
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 8806096087787 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 1 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ano |
| HDR: | HDR10 |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 7,5 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 400 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1200:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 32GS75Q-B |
| Modelová rada: | LG UltraGear |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 180 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie - štandard: | QHD |
| Rozlíšenie (šxv): | 2560x1440 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 713.9x611x253.7 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0.2727 |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Spotřeba energie (W): | 32 |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 30" - 32" |
| Uhlopriečka presná("): | 32 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 2 Roky |
| Zdroj: | Externí |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
