Lenovo Legion/Y27q-30/27"/IPS/QHD/165Hz/0,5ms/Black/3R
Kód: LNM66F7GAC3EUSPodrobný popis
* Modular Camera Support*AMD FreeSync™ Premium, Adaptive Sync
*DisplayHDR™ 400
*Gaming Console Support
*Natural Low Blue Light
Typ obrazovky: In-Plane Switching
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 27"
Rozlišení: 2560x1440
Rozteč bodu [mm]: 0.233
Obnovovací frekvence [Hz]: 165Hz (DP/Type-C) / 180Hz (Overclock, DP/Type-C) / 144Hz (HDMI®)
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 0.5ms (MPRT) / 1ms (Level 4) / 2ms (Level 3) / 3ms (Level 2) / 4ms (Level 1) / 5ms (Off)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1.07 Billion
Reproduktory: 3Wx2
Konektory:
*USB Port: 4x USB 3.2 Gen 1
*Video Connector: 2x HDMI® 2.0, 1x DP 1.4
Napájení: Integrated
Spotřeba [W]: 54W
Montáž na zeď: Supports VESA mount 100mm
Naklápění monitoru: Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand
Barva: Raven Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 613.7 x 536.5 x 258.8 mm
Hmotnost [kg]: 6.6 kg
Video Kabely: DP cable, USB Type-A to Type-B cable
Záruka: 36 měs.
https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_Monitors/Lenovo_Legion_Y27q_30?M=66F7GAC3EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | PC Monitory |
|---|---|
| EAN: | 196800453969 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Doba odozvy (ms): | 0,5 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 1 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| HDR: | HDR |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnost (kg): | 4,6 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 2,1 do 5 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - presný: | 400 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | Y27q-30 |
| Modelová rada: | Lenovo Legion |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 165 |
| Otočenie na výšku - pivot: | Ano |
| Povrch displeja: | Matný |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie - štandard: | QHD |
| Rozlíšenie (šxv): | 2560x1440 |
| Rozmer (ŠxVxH mm): | 613,7 x 365,9 x 61 |
| Rozmer VESA uchytenia: | 100 x 100 mm |
| Rozteč bodů (mm): | 0,233 |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Spotřeba energie (W): | 54 |
| TCO Certified: | Ano |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Uhlopriečka presná("): | 27 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro (W): | 6 W |
| Výškovo nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 3 Roky |
| Zdroj: | Interní |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
